Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Sodimm RAM DDR5 2x8GB 5600 и Sodimm RAM DDR4 3x4GB 2666

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
92
Стефан_Т додаде нов оглас:

Sodimm RAM DDR5 2x8GB 5600 и Sodimm RAM DDR4 3x4GB 2666 - 3.000 ден.

Продавам Рам мемории извадени од лаптоп за апгрејд на рам меморија. Рамовите се нови, по неколку минути работа што би се рекло.

DDR5 - 3000мкд
DDR4 - 500 мкд

Контакт Стефан
070206948

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.238
Мислења
977.195
Членови
35.549
Најнов член
romejonas01
На врв Дно