• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SODIMM RAM DDR3 2GB (од лаптоп)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

-Ata-

Gaining Experience
2 декември 2010
117
110
Продавам рам од лаптоп Асус К55
модулот е Hynix DDRIII 2GB-1600
цена 300ден
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,574
Мислења
820,960
Членови
28,238
Најнов член
$КИКО$
На врв Дно