Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

SODIMM DDR3L

Статус
Затворена за нови мислења.

marv

Unbeatable
5 октомври 2007
4.976
4.474
marv додаде нов оглас:

SODIMM DDR3L - Проценка

Купувам SoDIMM DDR3L (low voltage 1.35V) ram.
1x4GB или 2x8GB ако е убава цената.
Моменталната 4-ка миSK Hynix 1Rx8 4GBкако на сликата доле, па не е лошо слична и да понудите. Или 2х8GB спарени.

Погледнете го атачментот 120752

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.175
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно