1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка SODIMM DDR3 1.5v 1600MHz 4GB меморија за лаптоп

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од edin.ademovic, 20 ноември 2017.

 1. edin.ademovic

  edin.ademovic
  Gaining Experience

  497
  280
  16 Февруари 2014
  Машко
  Студент
  Здраво :)

  Ако може проценка на рам меморија за лаптоп:
  Марка: Samsung
  Опис: DDR3 1.5V 4GB 1600MHz
  Парче: 1

  Фала однапред :)
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,082
  8,384
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  900-1000
   
  На edin.ademovic му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...