• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Содим лаптоп рам ddr3/4 4gb/8gb топтан цена!

Статус
Затворена за нови мислења.

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
265
97
пц3 4гб: 6pcs
1x1333mhz
5x 1600mhz

пц3 8gb:4pcs--1600mhz

пц4 4 gb: 5pcs
2x2133mhz
3x2400mhz

пц4 8gb:4pcs
2x2133mhz
2x2400mhz

ddr3 2gb x2 гратис

Цена 13500 ден за топтан.
локација:Скопје
 

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
265
97
пц3 4гб: 6pcs
1x1333mhz
5x 1600mhz

пц3 8gb:2pcs--1600mhz

пц4 4 gb: 5pcs
2x2133mhz
3x2400mhz

пц4 8gb:4pcs
2x2133mhz
2x2400mhz

ddr3 2gb x2 гратис

Цена 11000 ден за топтан.
локација:Скопје
 

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
265
97
пц3 4гб: 6pcs
1x1333mhz
5x 1600mhz

пц3 8gb:2pcs--1600mhz

пц4 4 gb: 5pcs
2x2133mhz
3x2400mhz

пц4 8gb:3pcs
2x2133mhz
1x2400mhz

ddr3 2gb x2 гратис

Цена 10000 ден 16 PCs за топтан.
локација:Скопје
 

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
265
97
пц3 4гб: 6pcs
1x1333mhz
5x 1600mhz

пц3 8gb:2pcs--1600mhz

пц4 4 gb: 5pcs
2x2133mhz
3x2400mhz

пц4 8gb:2pcs
2x2133mhz


ddr3 2gb x2 гратис

Цена 8000 ден 15 PCs за топтан.
локација:Скопје
 

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
265
97
пц3 4гб: 6pcs
1x1333mhz
5x 1600mhz

пц3 8gb:2pcs--1600mhz

пц4 4 gb: 5pcs
2x2133mhz
3x2400mhz

пц4 8gb:1pcs
1x2133mhz


ddr3 2gb x2 гратис

Цена 7000 ден 14 PCs за топтан.
локација:Скопје
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.271
Членови
31.481
Огласи
19
Најнов член
Dan1el
На врв Дно