• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Sodim DDR4-DDR3 меморија

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
242
71
8gb ddr 4. 1000 den ( 8 parcinja ) Hynix,samsung.crucial 242664704_381895656758980_1787905639889213904_n.jpg 242474563_880452855932746_6579749759363047362_n.jpg 242449201_2682948758672948_8664580617709776274_n.jpg
4 gb ddr4. 500 den.( 26 parcinja ) Hynix,samsung.crucial
8gb ddr3 1000 den (2 parcinja ) Kingston
4 gb.ddr3. 500 den. (7 parcinja ) Hynix,samsung.crucial

2400 mhz и нешто 2133mhz

Марка:
Hynix
crucial
Kingston
Samsung
Сите за 15000 ден
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,713
Мислења
863,126
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно