1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Соби во Охрид

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Alexandar, 15 Јули 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Според неколку претходни постови, заклучив дека на форумов има многу членови од Охрид. Дали некој од вас издава соби, или има некој пријател кој издава соби за летување? Поздрав
   
 2. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  И нека кажат колку идат цените ;)
   
 3. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
  Издавам спрат од куќа, во љубаништа, за 4 особи цена 1200 ноќевање.

  п.с. немојте да донесите 10 компјутери и играчица да напрајте :D

  pm ako ima zainteresirani
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...