• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SO-DIMM Notebook Kingston 16GB DDR4 2666

  • Ја почнал/а темата
  • #1

spanska

Gaining Experience
18 јули 2019
66
80
Ресен
Рамот е изваден од лаптопот при купување ради шо е надграден на 32gb така да шо би се рекло како нов ама без гаранција.

Цена 3500 ден
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,804
Мислења
850,744
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно