• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Snooker

drownz

Master
8 март 2007
1.454
202
Куманово
iwmnetwork.com
:zbunet3: Мислиш на snooker table?

oak-statesman2.jpg


:chudenje:
 

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Јас гледам и навивам за О sullivan ама сега испаднал. Од овие што останале навивам и мислам дека ќе победи Стивен другите се аут. Ќе видиме може ќе се роди нова ѕвезда.
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
I love Snooker
Imam 2 peace custom cue - Ronnie O'sullivan ;]
P.S. drown sa plashi da igra so mene, ne sa plashi, zashto sa plashish mali?
RSC1A.JPG
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
sekoj raboten den od 14:00 do 00:00 sum sloboden :) samo da go ubedime drown da igra :>
Koga si raspolozhen da dojdesh navamu, ideme obavezno. Mozhe da ideme i kaj Moscow_Boy (slushnav imal masa) pa ke igrame tamu bez pari bidejkji sme cyber drugari :]
 
M

Mr.Alien

Гостин
Јас играм класичен билијард, не знам снукер. Но, би научил....
 

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Може бил добар, но сега веќе не е во форма да постигне нешто повеќе Стевен Хендри. И мене ми беше добар ама сега веќе некако нема сила да победи.
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
Who will be world number one at the end of the 2007/2008 season?

3307 votes since Mon 03 Dec
Answer Result Percentage Number of votes
O'Sullivan
73% 2425 votes
Murphy
9% 288 votes
Maguire
5% 174 votes
Higgins
13% 420 votes

Where is your Stephen Hendry? I can't even vote for him :]
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
9-6 Rocket Ronnie has booked his place in the last 16 winning his fourth frame on the bounce to clinch the win 9-6 over Holt

congrats :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.267
Мислења
920.238
Членови
32.927
Огласи
1.069
Најнов член
yapa
На врв Дно