• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Снегче .)

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Poubavooooooo Zdravjeeee kako bese onaaa pesnata Bela Bela Belina Kako Son Postelnina Bel e Ridot i Grankite pustete gi Sankite heheheheheheheheheeheheheh
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
lele .. i kaj nas u sv. se e belo .. i povekje mochnuva da vee eve gledam .. ako ako :)

Marry Christmas everyone , HO HO HO
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,422
1,175
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Кај нас во Охрид уште сонце има :(
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Конечно снег, аман. Само ќе трае уште кратко, соберете од улица и ставете си го фрижидер :D
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Спрема весникот вест овој викенд за скијање условите ги задоволува само попова шапка така да навали народе ве чекаме :))
 
M

Mr.Alien

Гостин
За ноќеска предвидуваат пак да паѓа...ако, баш е супер!:bravo:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Многу сакам снег, му се радувам како мало дете :)...
Најдобро функционирам на студено време...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,698
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно