1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SnapLogic

Дискусија во форумот 'Останати' започната од PetarR., 20 Август 2019.

 1. PetarR.

  PetarR.
  Intern

  3
  3
  11 Декември 2017
  Машко
  Постои ли некој кој го работи нештово во Мкд?
  На нет истражував и видов дека е доста популарно во САД и Индија и е платено над 10к еура месечно, па да развиеме тема на дискусија...
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,503
  25,564
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Го имав разгледувано и проучувано али само на тоа останав. Ќе вреди неколку години и ќе држи добра цена, потоа кпга ќе се засити ќе му паѓа цената исто како и android development.
   
 3. PetarR.

  PetarR.
  Intern

  3
  3
  11 Декември 2017
  Машко
  Ne veruvam ova da se zasiti.
   
 4. Робсо

  Робсо
  Intern

  37
  20
  1 Септември 2018
  Машко
  Се користи и кај нас, имам аплицирано за integration developer - snaplogic. Ама не поминав така да не знам шо се случува во тој свет :D
   

Сподели

Вчитување...