1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SMS scheduler

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од DonFrozex, 1 Февруари 2019.

Тагови:
 1. DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  892
  1,070
  9 Јуни 2011
  Машко
  Дали знаете некој добар и reliable SMS Scheduler?

  Гуглајки и истражувајки наидов на овој како "најдобар" до сега, но сепак сакам да слушнам и ваши мислења за што/како користите за оваа намена.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hnib.smslater

  п.с. дали оваа опција ја има по дефолт во некој смартфон? ром?
   
 2. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,406
  350
  19 Април 2010
  Машко
  Miui имаше scheduled sms, можно е нешто да е променето.

  Default samsung messages app исто така има s-sms.
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Биа
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  843
Вчитување...

Сподели

Вчитување...