Smiles :) na IT.com.mk

Дали треба да се додадат нови смајли на форумов?

  • Може да се додадат.

    Гласови: 15 57.7%
  • Овие се супер.

    Гласови: 11 42.3%

  • Вкупно гласале
    26
  • Анкетата е затворена .
Статус
Затворена за нови мислења.

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
дефинитивно ! еве ако треба и јас ке дизајнирам некои уникатни ...
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Не сум многу за шаренолики смајлиња. Целта е да се читаме, а не да дешифрираме ко на МСН што значи смајлито. Мене овие ми се супер.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Значи од оваа тема може да се заклучи дека, би било добро да се додат нови smiles но да не биде како на мсн па да се дешифрираме. Само да го изразат нашите чувства.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Da.Ama kaj se administratorite da kazat dali se soglasuvaat i oni.
Dzabe nie zborime ako oni ne se soglasat i ne stavat smiles.
Pozz
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Сигурен сум дека администраторите ги гледаат нашите мислења и секогаш се трудат да ни излезат во пресрет и да ги остварат нашите барања доколку е тоа можно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,001
Мислења
869,913
Членови
30,331
Најнов член
grunf
На врв Дно