• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Smesni YU montazi:)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Se iznasmeav do solzi koga gi vidov ovie montazi, ima mnogu vakvi slicni pa dokolku sakate da gi spodelite da se smeeme site, slobodno postirajte gi ovde.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=GFi2j68Grkg"]mile kitic - sampanac - metalac mix[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=yG3FwuikaSU"]Sinan System Of A Down[/ame]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Decki super montazi...eve uste nesto (ne mora samo muzika) ovaa e veke klasika ,ne veruvam deka ima nekoj sto ne go znae ali kolku za potsetuvanje...:))
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=vXJObK8Bu0U"]STANI NEO :D[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,268
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно