1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Смешни слики/видео клипови

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од важна, 19 Јануари 2011.

 1. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,476
  25,516
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 2. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
 3. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,433
  851
  1 Април 2012
  Машко
 4. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,716
  2,007
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
  tastaturaVoKesa.png
   
  На Kajsibebraat му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Molec

  Molec
  Unstoppable

  1,340
  2,158
  18 Мај 2011
  Машко
  Све ме занима
 6. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,716
  2,007
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
 7. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  339
  471
  2 Септември 2012
  Машко
 8. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  И кога мислиш дека се си видел, здогледуваш вакво нешто.... :oh:

  [​IMG]
   
  На SiPy` и bokiscout им се допаѓа ова.
 9. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  339
  471
  2 Септември 2012
  Машко
 10. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  [​IMG]

  Poly wanted a cracker, Poly is gone forewer.... :D
   
  На goce03 и cele_x им се допаѓа ова.
 11. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,716
  2,007
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На STEFF и Daniel86 им се допаѓа ова.
 12. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
 13. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  339
  471
  2 Септември 2012
  Машко
 14. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,476
  25,516
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 15. draey

  draey
  Gaining Experience

  157
  160
  15 Јануари 2010
   
  На bokiscout му/ѝ се допаѓа ова.
 16. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,716
  2,007
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
  веке кога ја спомнавме јава:
   
  На emet_ му/ѝ се допаѓа ова.
 17. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,716
  2,007
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
  Стварно се слични xD
  Screenshot from 2015-11-01 00:31:04.jpg

  [​IMG]
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,476
  25,516
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  [​IMG]
  haters gonna hate ;)
   
  На Boldozer, Pane-G, STEFF и уште 2 други им се допаѓа ова.
 19. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
 20. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,599
  4,531
  23 Јуни 2015
  Машко
 21. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  [​IMG]
   
  На goce03 и SiPy` им се допаѓа ова.
 22. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,599
  4,531
  23 Јуни 2015
  Машко
  @Daniel86 Има Андрија и Анџелка на јутубе :)
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 23. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Не заебавај, цели епизоди? На прва.рс не можев да ги гледам
   
 24. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,599
  4,531
  23 Јуни 2015
  Машко
  Повели :) Сеа се прибрав и дури сеа видов :)
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 25. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,658
  6,941
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Фала богу се најде некој да и го спушти

  [​IMG]
   
  На bokiscout му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...