1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Смешни слики/видео клипови

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од важна, 19 Јануари 2011.

 1. важна

  важна
  Gaining Experience

  461
  98
  19 Април 2010
  Женско
  Дизајнер
  Насловот е јасен. Видовте некоја слика која ве насмеа? Видовте смешно видео? Постирајте ги тука.

  Ова видео мора да го гледате.

  http://www.facebook.com/video/video.php?v=133250746739826

  Се превртев од смеење, мора да го гледате :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
   
  1 person likes this.
 2. Nakolce

  Nakolce
  Gaining Experience

  941
  87
  18 Септември 2009
  хахахахахахаха паднав од столица коа го видов.. нарочито она со лцд дисплејот кога го мавна :D
   
  1 person likes this.
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,504
  25,566
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  нема шанси да пробиеш така монитор со бок и да поминеш без никакви последици.
   
  1 person likes this.
 4. krema

  krema
  Professor

  10,011
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
 5. важна

  важна
  Gaining Experience

  461
  98
  19 Април 2010
  Женско
  Дизајнер
  И јас мислам дека е фејк, запазете го овој дел:

  [​IMG]

  Не ви се чини како мониторот да е хартија? :D
   
 6. NetworX

  NetworX
  Intern

  959
  46
  3 Мај 2009
  ITS FAKE AND GAY!!!:LOL:
   
  1 person likes this.
 7. Vlado.T

  Vlado.T
  Intern

  233
  13
  28 Мај 2010
  Машко
 8. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,504
  25,566
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 9. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 10. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,810
  5,012
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  [​IMG]

  Uploaded with ImageShack.us

  Ова го начекав коа разгледував понуди нешто кај нас. Се работи за Asrock P55 Pro,вриштење.. :D
   
 11. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  341
  218
  7 Јули 2010
  Машко
 12. gokica

  gokica
  Модератор

  8,462
  10,409
  13 Јуни 2009
 13. Shutter

  Shutter
  Gaining Experience

  349
  120
  29 Декември 2010
  Машко
  Студент
 14. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
 15. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,345
  349
  5 Јули 2009
 16. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,810
  5,012
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
 17. Aleksandar!

  Aleksandar!
  Gaining Experience

  531
  168
  29 Јули 2010
  Оваа будалава по цел ден во Штип со голфот се вози .Опнал до даска Цеца и пее мислам се дере де (моја грешка)....:D
   
 18. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,810
  5,012
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
 19. CofD

  CofD
  Intern

  259
  24
  17 Август 2010
 20. emet_

  emet_
  Гостин

 21. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,719
  2,015
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
  Како се прави софтвер:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Последна промена: 14 Мај 2015
 22. Dark HaCkeR

  Dark HaCkeR
  Баниран/a

  2,632
  1,359
  14 Јули 2009
  Мора да го изгледа ова :D дефинитивно една од најтешките игри направени некогаш :)

  View: https://youtu.be/gvnRBywkUZ0
   
 23. Dark HaCkeR

  Dark HaCkeR
  Баниран/a

  2,632
  1,359
  14 Јули 2009
 24. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  340
  471
  2 Септември 2012
  Машко
 25. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  167
  79
  16 Февруари 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...