• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Смеење до солзи! [Just For Laughs]

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Погледнете ги следниве неколку видеа од "Just for laughs". Се згазив од смеење. :LOL::LOL::LOL:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-WBwRn_J2vQ"]YouTube - Funniest Drowning Prank - Just For Laughs[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=cEubBFbsDMY"]YouTube - Just For Laughs - Wheels[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=kWaRk8Duxvw"]YouTube - The best of Just For Laughs Part 2[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=knjZFCHKRdw"]YouTube - Just 4 laughs:Gags[/ame]
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=a8f9ru0i7uc"]YouTube - Just for Laughs-Dog Sounds[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=S4sBEBgq-a8"]YouTube - Just For Laughs - Unhappy Customer[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=JVAKciXOju0"]YouTube - Just For Laughs - Angry Photocopier[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=aRIKuP2IB2g"]YouTube - Just For Laughs - Plate Factory[/ame]
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Ова видео ми беше најјако. :LOL::LOL::LOL:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=a7ood21fEMM"]YouTube - Accidental Shooting Prank - JustForLaughs.TV[/ame]

Ај доволно се за сега! :LOL:
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
193
www.zeroscience.mk
:LOL: браво за темата AMD_Fan...и закон е ова accidental shooting prank...

еве уште едно за мене многу добро:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9Bf-7PxQ894"]Just For Laughs - Death[/ame]
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=HmnB5qnP4y4"]YouTube - Just for laughs : Food Taster[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=lNvHxdn0zE4"]YouTube - POLICE JUST FOR LAUGHS BOMB SQUAD[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=UMs4Y24eB-4"]YouTube - Just For Laughs - Bride in bushes[/ame]
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Хаха, овие ги гледам на ТВ и многу ми се интересно меѓутоа никогаш не сум се присетил да видам на интернет што има.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.670
Мислења
889.394
Членови
31.512
Огласи
36
Најнов член
sekuloskip
На врв Дно