• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Смеење до солзи! [Just For Laughs]

 • Ја почнал/а темата
 • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Погледнете ги следниве неколку видеа од "Just for laughs". Се згазив од смеење. :LOL::LOL::LOL:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-WBwRn_J2vQ"]YouTube - Funniest Drowning Prank - Just For Laughs[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=cEubBFbsDMY"]YouTube - Just For Laughs - Wheels[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=kWaRk8Duxvw"]YouTube - The best of Just For Laughs Part 2[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=knjZFCHKRdw"]YouTube - Just 4 laughs:Gags[/ame]
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=a8f9ru0i7uc"]YouTube - Just for Laughs-Dog Sounds[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=S4sBEBgq-a8"]YouTube - Just For Laughs - Unhappy Customer[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=JVAKciXOju0"]YouTube - Just For Laughs - Angry Photocopier[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=aRIKuP2IB2g"]YouTube - Just For Laughs - Plate Factory[/ame]
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ова видео ми беше најјако. :LOL::LOL::LOL:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=a7ood21fEMM"]YouTube - Accidental Shooting Prank - JustForLaughs.TV[/ame]

Ај доволно се за сега! :LOL:
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
:LOL: браво за темата AMD_Fan...и закон е ова accidental shooting prank...

еве уште едно за мене многу добро:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9Bf-7PxQ894"]Just For Laughs - Death[/ame]
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=HmnB5qnP4y4"]YouTube - Just for laughs : Food Taster[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=lNvHxdn0zE4"]YouTube - POLICE JUST FOR LAUGHS BOMB SQUAD[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=UMs4Y24eB-4"]YouTube - Just For Laughs - Bride in bushes[/ame]
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Хаха, овие ги гледам на ТВ и многу ми се интересно меѓутоа никогаш не сум се присетил да видам на интернет што има.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #10

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,704
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно