1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Smartwatch Xiaomi Stratos 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Laik_sk, 15 Декември 2019.

 1. Laik_sk

  Laik_sk
  Gaining Experience

  178
  58
  12 Март 2010
  Продавам паметен часовник Xiaomi Stratos 2, многу малку користен. Часовникот работи беспрекорно, го продавам бидејќи скоро и да не го употребувам. Со регуларно користење батеријата му трае 4-5 дена.
  Со часовникот продавам и 3 дополнителни ремчиња.
  Цена: 6.500 денари фиксна. [​IMG]

  Sent from my SM-G973F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,934
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  771
 3. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,371
 4. Laik_sk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  340
 5. SpiritBond
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,088
Вчитување...

Сподели

Вчитување...