• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SmartPlay (Плеер за филмови сеуште во изработка) by DigiSoft

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DigiSoft

Баниран/a
7 февруари 2008
63
7
Ова е еден плеер за секакви филмови но претежно го правев за DivX филмови. Треба уште доста да работам на него но еве ви го давам како демо верзија. За да уклучите превод стискате десен клик на плеерот и одбирате OpenSubtitle.

Знаши ќе кажам уште еднаш дека доста работи и функции фалат но основата е тука.


http://rapidshare.com/files/126508635/SmartPlay.rar.html
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,672
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно