1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Смартфон

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од loc geek, 2 Декември 2019.

 1. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  157
  52
  21 Јуни 2015
  Машко
  Купувам андроид телефон од 5-10 илјади состојба да е отклучен на сите мрежи да не е пукнат екрано или капакот
   
Слични теми
 1. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,010
 2. Enigma
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,061
 3. Sukhoi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  843
 4. Enigma
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  673
 5. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  348
Вчитување...

Сподели

Вчитување...