1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Слушалки за Телефон под 600д.

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од The Geek Boy, 13 Мај 2019.

 1. alexandar11

  alexandar11
  Gaining Experience

  327
  170
  11 Јануари 2010
 2. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  133
  94
  21 Мај 2017
 3. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  797
  519
  1 Јуни 2016
 4. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  59
  62
  9 Април 2016
  Машко
  А до 20 евра wireless bestbuy препорака,може и од али
   
  На Transporter444 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  883
  1,308
  13 Јануари 2014
  Машко
 6. alexandar11

  alexandar11
  Gaining Experience

  327
  170
  11 Јануари 2010
  Сигурно не, ама добри се за тие пари. Тие истите што ги даваат со секој купен Самсунг.
   

Сподели

Вчитување...