1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Слушалки - Sony MDR-1A

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gremlin, 10 Јули 2017.

Тагови:
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,161
  1,551
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Продавам премиум слушалки Sony MDR-1A. Купени од Анхоч пред 3 месеци, имаат уште 3 месеци гаранција, во одлична состојба се како нови, чувам и кутија и пакување се. Со нив доаѓа заштитна торба за носење и два аудио кабли каде едниот е со интегриран микрофон.

  Anhoch PC Market Online - Headphones Sony MDR-1AB High-Resolution Audio 40mm LCP diaphragm Black

  Со тешко срце ги давам но тоа е, цена 10.000

  На продажба се до среда.
   
  На Oktar и prichina им се допаѓа ова.
 2. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,161
  1,551
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Се повлекуваат од продажба може да се заклучи.
   

Сподели

Вчитување...