Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Слушалки Razer Black Shark X V2

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
540
1.285
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Слушалки Razer Black Shark X V2 - 2400

Продавам слушалки Razer BlackShark X V2 со преостаната гаранција до 2024 година од Сетек.
Доаѓаат во фабрично пакување со сите нишани.
Без никакви оштетувања,забелешки,сунгерите се чисти без никакви оштетувања,пукнатини и др.
Слушалките се земени за музика слушање но набрзо преминав на earbuds и овие ми седат на маса за прашина да берат.

Праќам по карго на ваш трошок (90-130 денари)

Цената изнесува - 3000 денари

Погледнете го атачментот 129013

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.044
Мислења
954.461
Членови
34.468
Огласи
2.273
Најнов член
idriz
На врв Дно