Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Слушалки Razer Black Shark X V2

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
533
1.270
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Слушалки Razer Black Shark X V2 - 3.000 ден.

Продавам слушалки Razer BlackShark X V2 со преостаната гаранција до 2024 година од Сетек.
Доаѓаат во фабрично пакување со сите нишани.
Без никакви оштетувања,забелешки,сунгерите се чисти без никакви оштетувања,пукнатини и др.
Слушалките се земени за музика слушање но набрзо преминав на earbuds и овие ми седат на маса за прашина да берат.

Праќам по карго на ваш трошок (90-130 денари)

Цената изнесува - 3000 денари

Погледнете го атачментот 129013

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.393
Членови
34.072
Огласи
1.966
Најнов член
Lukaa
На врв Дно