Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Слушалки JBL Quantum 200

Статус
Затворена за нови мислења.

gokica

Модератор
13 јуни 2009
9.212
12.288
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
gokica додаде нов оглас:

Слушалки JBL Quantum 200 - 2.000 ден.


Погледнете го атачментот 127214

Слушалките се купени пред месец дена. Пробани еднаш и вратени во кутија. Мислев дека ќе се најдат но не се пипнати од тогаш. Доаѓаат во кутија и лепенките сеуште стојат на нив.

Се под гаранција но ја имам изгубено фискалната сметка. Па така сметаме дека немаат гаранција. Нови се 3,600 денари. Јас ги продавам за...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.621
Мислења
945.979
Членови
34.107
Огласи
1.989
Најнов член
MihailShevchenko
На врв Дно