1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Слушалки Bowers & Wilkins P7

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dzunko, 19 Август 2018.

 1. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Продавам слушалки Bowers & Wilkins P7 wired во беспрекорна состојба , купени од UK во јуни оваа година .Користени , поточно " тестирани " само 10-на пати по 30 мин. максимум . Доаѓаат во комплетното пакување со сите додатоци и буквално се како нови. За звукот и изработката нема што да коментирам само ќе напишам еден збор = перфектни , а кој сака може и многубројни рецензии да прочита на интернет. Причината која ги продавам е тоа што сакам да купам некои од уште поскапа класа. За се што ве интересира слободно пишете ПП
  Цена : 230 евра или 14000 ден, околу цената има простор за договор
  s-l400 (1).jpg s-l400.jpg s-l400 (3).jpg
   
  На shifty, Ребро, Scarface1978 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
 3. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  12000 ден
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Epic

  3,455
  10,334
  23 oктомври 2012
  Машко
  Ех да беше гајтанлес моделот... Во секој случај одлични слушалки, секако за оној што бара квалитетен звук.
   
  На dzunko му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  11000 ден !
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Слушалките сеуште бараат купец , за утре достава од мене во Скопје, можи да се преслушаат на лице мести.Тој што ќе ги земи гарантирам ќе ужива во аудиофилски звук БУМП ☺
   
  На Scarface1978 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  UP ! 10000 ден !
   
  shifty, Boldozer и на gOJDO им се допаѓа ова.
 8. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Bump
   
  На igor_xxxx и Oktar им се допаѓа ова.
 9. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Up!
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко

Сподели

Вчитување...