Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Слушалки AKG K72 и микрофон Tracer Premium Pro USB

idzek

Intern
21 ноември 2019
12
17
idzek додаде нов оглас:

Слушалки AKG K72 и микрофон Tracer Premium Pro USB - 1.200 ден.

Слушалките се купени од член на форумов во 2020. Оригинално купени од болин.
Состојба 5/10 поради падовите најмногу.
Освен тоа, слушалките работат одлично.
Specs.
Без кутија.
Се јавив во болин за падови ама не знаеа каде да ме насочат. Прочитав на реддит дека може да се заменат до универзални падови со XL големина.

Ве молам за проценка.


Микрофонот е исто така купен од член на форумов...

Видете го целиот оглас...
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.764
5.665
Провери си во кутијата дали имаш други падови и смени ги.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.351
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно