• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Словенечко-Македонски речник

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Здраво дечки
Дали има некој Словенечко-Македонски речник или обратно? Ми треба хитно.
Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно