• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Слободен стил Оро-брејкер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=1RLHL1c6cVc"]YouTube - DSS igrac[/ame]

Кој рече мора стандардното 2-3 напред 2-3 позади (не знам точно како иде :LOL:)...

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
А имало и уште...

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9IF-9yzcB1c&feature=related"]YouTube - DSS igrac II . DSS poslanik Vladimir Zaharijev, again...[/ame]

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно