1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Слика од вашиот компјутер

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од DimitarMK, 23 Декември 2007.

 1. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

 2. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
 3. drown

  drown
  Master

  1,454
  202
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
 4. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  287
  18 Мај 2007
  nemozam da vi dadam vnatrsna slika poradi toa shto kompjuterot mi e pod garancija, a podocna kje slikam nadvoreshna :p

  PS: drown, mozelo ushe nekoj kabel da mu zakacesh :p
   
 5. drown

  drown
  Master

  1,454
  202
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  Да :LOL:

  Постари слики се овие, сега е уште полошо :lut2:
   
 6. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  Позади напојувањето: ( Ту бе кога се насобра прашина :lut2: )

  [​IMG]


  Колку лична графичка имам :rolleyes: : ( Нов е кулерот :tainstven: )

  [​IMG]

  Мммм...:

  [​IMG]

  Тука е боксирано :boxer::

  [​IMG]

  И гратис уште една слика од куќиштето :muahaha: :

  [​IMG]
   
 7. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  Master Drown, имаш два или еден мемориски модул? Вака на сликава ми се гледаат два - еден на првиот и еден на четвртиот мемориски слот...
   
 8. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Мастер Драун има народски кажано "љута машина" :D
   
 9. drown

  drown
  Master

  1,454
  202
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  @Mr.Alien

  Еден. Зборевме баш еднаш ако ти теквит .)
   
 10. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  А, да.....само рече дека ти е од Србија.....
   
 11. drown

  drown
  Master

  1,454
  202
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  Бугарија... :))

  Едит: Не те држи баш меморијата м? :tainstven:
   
 12. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  Абе и јас би ставил слики од внатрешноста на пц-то, ама незнам како да го отворам лаптопов. :) btw. се важи ли од надвор ако закачам слики?
   
 13. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  да секако psybaron, зашто да не ;)
   
 14. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Ај кој ќе го отворам да го чистам ќе го сликам, вака дур го отворам ќе ми требаат 3 часа.
   
 15. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 16. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Rulz :bravo:
   
 17. D

  D
  Администратор

  3,254
  1,791
  31 Март 2007
 18. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  @LiquidWorm
  Многу јако куќиште.
   
 19. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  @vik & @Andrijeski

  Фала бате...

  @D

  Што е тоа? камо real image ? ајде те молам...удри една фотка не биди мрза :ua::ermm:
   
 20. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  @LiquidWorm навистина добро куќиште
  П.С. Моето е кабрио чекам брат ми да дојде да сликам и да постирам :))
   
 21. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  :LOL: Супер ви се куќиштата на сите подеднакво.ПС и јас би го сликал моето али немам дигитален фотоапарат ај ќе пробам со мобилниот
   
 22. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  Мојот сеуште најубав :rolleyes:...
   
 23. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
 24. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  287
  18 Мај 2007
  @psybaron
  Uste krevetot da si go slikal i da si napishel KREVET :p
   
 25. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  добри слики psybaron, прво што здогледав десно кикиритките :rolleyes: ама што да правам кога ги обожавам :))
   

Сподели

Вчитување...