1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Слика од вашиот компјутер

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од Speedy, 23 Септември 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  596
  206
  21 Август 2010
  Машко
  Како што вели и самиот наслов, постирајте една слика од вашиот компјутер (куќиште и периферии). Неморате ако не сакате, не е задолжително нели.. :rolleyes:
  Моментално немам некоја пристојна слика, кога ќе сликам обавезно ќе ставам :)
   
 2. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,325
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  1) Веќе постои ваква тема, со истиот наслов: http://www.it.com.mk/forum/showthread.php?t=2393
  2) Тие графичките картички и Крајсис, ти требаат во секојдневната работа и секогаш ти седат на бирото? :LOL:
   
 3. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  596
  206
  21 Август 2010
  Машко
  1) фала што ми кажа стварно не знаев, инаку на темата одамна никој ништо не постувал,
  2)од каде знаеш дека "крајсис" и графичките ми седат на бирото ? :LOL:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...