• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Слика и видео запис на постот?

  • Ја почнал/а темата
  • #1
23 јули 2007
338
8
Можеби 100 пати сме кажале ама јас не се сеќавам, па ај кажете како да поставам слика директно од мојот компјутер или видео запис на мојот пост.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Мислам дека не можеш директно од твојот компјутер.
Треба прво да го upload на интернет па после преку линк ќе го вметнеш во постот.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
23 јули 2007
338
8
ОК го знам тоа. Ај кажете најдобar link за тоа

Мислам за Upload
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,206
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно