• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Slicnosti

23 јули 2007
338
8
bush_chimp.jpg.html
Ne znam dali dobro ja vnesov slikata. Slicnosta e neverovatna
bush_chimp.jpg.html
 

Атачменти

  • bush_chimp.jpg
    bush_chimp.jpg
    39,6 KB · Прегледи: 28

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
289
Хахаха ... и најдобрите наочари нема да препознаат никаква разлика :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
M

Mr.Alien

Гостин
:))
Ништо чудно. Уште еден доказ од каде потекнуваме.....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.222
Мислења
919.121
Членови
32.885
Огласи
1.036
Најнов член
link4aa
На врв Дно