Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

следење на веб-страницата од посетителите

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит другари
дали може некој да ми помогне, иако имам врзано google analytics,некои работи не ги покажува каде кликаат посетителите и од каде кликаат,дали има некој плугин да ставам,да не можат да користат и vpn?
дали може да лимитирам колку пати можат да кликаат на рекалама?
(бидејќи имам адсенсе акаунт)
благодарам однапред.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.763
Членови
35.415
Најнов член
g0rd0n
На врв Дно