1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Славјански универзитет Битола

Дискусија во форумот 'Факултети' започната од alderson, 2 Мај 2018.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  И како иде?
   

Сподели

Вчитување...