• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Слаб квалитет на слика после прикачување на Wordpress

marv

Unstoppable
5 октомври 2007
3,333
2,713
Мене Сафари денес лично ептен ме разочара, бидејќи не може да работи со native clock компонента, нешто што би требало да е тривијално во 2021, така што го поддржувам марв за сафарито дека е прича сама по себе.


Он топик, вероватно ОП нема ни да се врати на темава, ама ај.

Треба повеќе инфо за вакви ствари, не сме баба ванѓа.
Од сега реков, првин детали после тупење.

Sent from Телефон using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,803
Мислења
850,741
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно