Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

SkyShowtime во Македонија!

pipelin

▄︻デ══━一
8 мај 2010
1.923
1.771
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
Windows 11
1676471611308.png
SkyShowtime е најновиот стриминг сервис кој ја нуди најдобрата забава,најголемите блокбастери и eксклузивни серии.
Истражи ги најновите и најдобрите содржини од светски познатите студија.


1676471751851.png
 

ImTheDude

Careful man, there’s a beverage here!
31 октомври 2011
729
1.186
ImTheDude's setup  
Processor & Cooler
i7 11700KF
Motherboard
ROG STRIX Z590-E
Storage
512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD + 8TB HDD
PSU
750W 80+ Gold
RAM
2x16GB DDR4
Video card
AMD RX 6900 XT RedDevil
Case
Asus ROG GC35
Mouse
MX Master 3
Keyboard
Gigabyte K83, Logitech F710, XBox 360
Audio
Focusrite Scarlett 2i2 2nd
Monitor
AOC AG241QX @ 144Hz & Asus VS247H 24" @ 60Hz
OS
Win 10
Многу некако сиромашна селекција.
3 евра е ништо, ама и селекцијава е 3 евра worth , колку за еден месец да ги изгледаш сите ~4 серии.
 

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.841
2.071
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro

Ducky

Intern
6 декември 2012
9
1
Ми наплатија 3 пати наеднаш, среќа преку пејпал платив па пејпал се ангажираа да видат што е работата. Се надевам ќе се среди. Нив ги нема, ни мејл имаат ни бутур, нема кај да се обратиш. За апликацијата за Анроид ТВ и содржината ич да не праам муабет. Ова е сега за сега само стриминг сервис во обид.
 

Маша

Unstoppable
24 април 2007
917
2.460
Ова каст е од апликацијата или од телефонот? пошто кај мене од телефон на ТВ само аудио има, сликата е црна.
Од андроид апликацијата ми е пуштен. Она Дувло Дисплеј ми е Гугл Нест дисплеј и на него добивам и звук и слика.
Мислењето е автоматски споено:

Сериозно е на албански? Колега од работа ми кажа дека на албански бил поголемиот content.
Има 15+ јазици за превод.
 

coki

:(){ :|:& };:
26 ноември 2021
342
470
/home/coki
1681936914621.png
Катастрофа од сервис, не поддржуваат корисници на Linux. И квалитетот не е баш нешто за пофалба.
 
Последна промена:

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
430
334
Јас немам никаков проблем. Презадоволен сум. Слика супер
Навистина вреди за секој денар претплатава. Топла препорака
 

Petarys

Gaining Experience
28 јули 2009
156
234
CZ
Се напнав оти нема македонски превод и откажав (а има превод на секој друг можен јазик од регионов).
 

coki

:(){ :|:& };:
26 ноември 2021
342
470
/home/coki
Иако не можам да смислам македонски превод да, тапа е што го нема сеуште.
Тоа дали можеш или не можеш да смислиш е друга работа, проблемот е што сервисов го рекламираат во Македонија и притоа во рекламите има превод, а кога ќе добиеш пристап до сервисот нема. Секој со барем грам самопочит би се запрашал дали вреди да се поддржува сервис со ваков пристап.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.088
Мислења
955.117
Членови
34.493
Огласи
2.303
Најнов член
tonipeder
На врв Дно