• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Skype unblock users??

  • Ја почнал/а темата
  • #1

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
Имам еден проблем со Скајпот.Имам неколку блокирани контакти и кога ги блокирав автоматски се избришани.Знае ли некој како можам да ги вратам назад да ги одблокирам???Пробав пак да ги ставам али не ги наоѓа!!Помош
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Оди Tools->Advanced->Manage Blocked Users, треба да ти се отвори листата со сите контакти што ти се блокирани
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,136
Мислења
839,210
Членови
29,045
Најнов член
goramn
На врв Дно