• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Skype на nokia n73

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Cornel

Intern
24 октомври 2007
48
0
dali ima skype za nokia n73? ako ima: kako, kade?

simnav live msn i funkcionira i sega me interesira dali ima i skype.

pozdrav
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве ти Skype за NOKIA N73.
http://rapidshare.com/files/163915971/skype_smb4cxje.jar.html

Имаш пробен период (90 или 120 дена) а после тоа за секои 30 дена продолжување се плаќа по 1.99 евра. Или пак снаоѓај се како знаеш. Битно програмчево е испробано и работи на NOKIA N73. :)
 

goceb

Intern
30 декември 2008
19
2
Еве ти го другар skype mobile од официјаланата страна на skype нее времена верзија исталирасш и бркаш работа го имам пробано и многу добор си ја брка работаа само незнам дали сега може и во македонија да се прави итернет позиви од pc2pc хехехе пробај па кажи

симни --->ТУКА<---
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,759
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно