• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Skype - ја заборавив лозинката

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Buzleski

Intern
12 септември 2008
86
1
Ми треба помош како да откријам која ми беше лозинката на skype, појдов на forggot your password ама пак таму видов дека бараат и емаил (што незнам кој емаил сум го ставил) ... за да не отворам нов контакт (оти во овој конктат имам многу контакти што навистина ми требаат) како да си ја повратам назад лозинката ...
 

TheDarkHacker

Баниран/a
16 мај 2009
285
17
If you have forgotten your email address you used to register with Skype, we can help you add a valid email address to your account only if you have purchased one of our products – such as Skype Credit, a monthly subscription, an online number or voicemail.

If you have purchased a product we will require the following information:
Ако си купил нешто од Скајп пример кредит или voicemail ќе си спасиш емаил.

Ако не,пробај Search во старт менито,одбери партиции и намести A part of file,нека биде некој контакт од скајп.Разгледај ги резултатите од пребарувањето,можеби ќе добиеш кеш фајл од скајп со сите контакти.

Ти посакувам среќа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,679
Мислења
862,131
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно