• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

скрин протектор и магнетна кожена футрола на преклоп моторола г6 плаѕ

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kloki

Intern
24 јули 2015
107
14
Здраво,би ве замолил за мала помош околу избор на овие гореспомнати додатоци(скрин протектор со заоблена форма,сет од неколку парчиња или поединечно бест квалити) дали од зелен пазар,алиекспрес или некои други онлајн добавувачи(фри шипинг).посочете ми линк
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,081
Мислења
838,011
Членови
28,994
Најнов член
backA
На врв Дно