• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Скопски Пазар а.д. има потреба од програмери

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Скопски Пазар а.д. е една од водечките македонски компании во доменот на услуги и трговијата со ланец модерни малопродажни објекти. За своите потреби компанијата има потреба од пополнување на следното работно место во Скопје:

Програмер (5 Работни Места)
Потребни квалификации:
- Најмалку ССС соодветно образованите
- Со или без работно искуство
- Познавање на Англиски Јазик
- Високо мотивирани индивидуи со способност за тимска работа

Вработувањето е на определено време од 3(ТРИ) месеци со можност за продолжување. Компанијата нуди можност за работа во динамична и пријатна околина со можност за надградување и развој на знаењето и талентот.
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените барања треба да испратат CV на следната e-mail адреса: [email protected] најдоцна до 05.07.2007 година.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,044
Мислења
860,882
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно