• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

skopjewifi.com defaced!

Статус
Затворена за нови мислења.

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Катастрофа, сега може слободно да ги викаме оннет голо газе.
Замислете сега колку се безбедни блоговите, вашиот интернет преку оннет и вашите веб страници.
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
193
www.zeroscience.mk
ова ми се чини ист потпис беше и на Cyber Terrorist... таа сликата од The Suffering и слоганот као: Your security get down... исто користеше C. Terrorist...

кој знае... се е можно
можда ги глават еквадорците :pPP
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Битно не прпуштил да се пофали, зо знамето.
Ако било негово.
Којзнае.
 

jpetrov

Intern
19 мај 2007
136
0
со гугл наоѓаат неапгрејдувани сајтови во популарни ЦМС-и и ги дифејсуваат автоматски (со ботови). не е ни човек што се помачил со ова.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.610
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно