• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

skopjewifi.com defaced!

Статус
Затворена за нови мислења.

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Катастрофа, сега може слободно да ги викаме оннет голо газе.
Замислете сега колку се безбедни блоговите, вашиот интернет преку оннет и вашите веб страници.
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,667
183
www.zeroscience.mk
ова ми се чини ист потпис беше и на Cyber Terrorist... таа сликата од The Suffering и слоганот као: Your security get down... исто користеше C. Terrorist...

кој знае... се е можно
можда ги глават еквадорците :pPP
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Битно не прпуштил да се пофали, зо знамето.
Ако било негово.
Којзнае.
 

jpetrov

Intern
19 мај 2007
136
0
со гугл наоѓаат неапгрејдувани сајтови во популарни ЦМС-и и ги дифејсуваат автоматски (со ботови). не е ни човек што се помачил со ова.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,226
Членови
28,673
Најнов член
Nenad Mirovski
На врв Дно