1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sk Hynix 2x8GB DDR4 2133mhz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Uber-, 21 Мај 2020.

 1. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  157
  144
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 21 Мај 2020
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  157
  144
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
Слични теми
 1. AlexanderMK
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  295
 2. Gucci
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  177
 3. stefan_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  308
 4. Lala123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  164
 5. MarkoHF
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  264
Вчитување...

Сподели

Вчитување...