• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Sitkam Asus Strix 1080Ti 11GB.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,287
4,667
Ethermine
www.facebook.com
Се враќа на продажба за колку што е пазарена односно 650е. Без резервации од сеа натаму. Принцип прв дојден прв услужен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно