• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sitemap во HTML

  • Ја почнал/а темата
  • #1

krist

Intern
6 јуни 2011
10
0
Ми треба да направам sitemap за еден website. Дали некој може да ми даде некој корисен линк????????????????????
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,679
Мислења
862,130
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно