1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сител компилација за Гафовите во 2007!

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од AMD_fan, 3 Јануари 2008.

 1. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Пребарувајќи по YouTube дојдов до 2 интересни видеа. Имено се работи за најинтересните гафови на политичарите и новинарите во 2007 година! :LOL: Компилација направена од Сител Телевизија.

  Сител Гаф 2007 прв дел:
  [ame="http://www.youtube.com/watch?v=pgZLlhv_b_o"]YouTube - Sitel gaf 2007 PART 1[/ame]
  Сител Гаф 2007 втор дел:
  [ame="http://www.youtube.com/watch?v=JSzTt8nIKlc"]YouTube - Sitel gaf 2007 PART 2 2007[/ame]

  Најјакиот дел за мене е изјавата на Министерот за транспорт:
  Доколку не може да се слета на Скопскиот аеродром, аеродромите ќе слетуваат на Охридскиот аеродром, досега често пати кога не можеше аеродромите да слетаат на Скопскиот аеродром, аеродромите се пренасочуваа на другите регионални аеродроми.
  :LOL::LOL::LOL::LOL:
   
  3 « број на членови на кои им се допаѓа ова.
 2. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  Koj бе не? А че видите вие надвор :LOL:
   
 3. Ibrakadabra

  Ibrakadabra
  Intern

  342
  7
  11 oктомври 2007
  Машко
  Добра тема... смеење :p
   
 4. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
 5. StenmarC

  StenmarC
  Intern

  716
  13
  16 Април 2007
  Ц ц ц кога за министри, советници и пратеници имаме дрва недоделкани тоа ќе се дешава... ако барем си се изнасмеав :))
  Би го вратил Амди у собрание. Wild карта за АМДИ!!! :)
   
 6. TheWizzz

  TheWizzz
  Intern

  123
  3
  1 ноември 2007
  kako se smee toj voditelot so ocilata na Part 1. kekekekeekke
   
 7. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 8. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Сите грешиме понекогаш, а и политичарите и новинарите не се роботи.
   
 9. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  745
  166
  10 Јуни 2007
  Ова е од Канал 5 :LOL:

  [ame="http://www.youtube.com/watch?v=pOFO3lOweRQ"]YouTube - Kanal 5 - novogodishen remet[/ame]
   
 10. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
 11. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Се прашувам како се чувствувал тој новинарот на канл 5? :rolleyes:
  Децата го мрднаа од умот, а тој смирен си ја работи својата работа. :LOL::LOL:
   
 12. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Ова го гледав на вести, многу смешно беше.
   
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,767
 2. Zoran1966
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,282
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  4,266
 4. Goran123
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,497
 5. Boldozer
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,532
Вчитување...

Сподели

Вчитување...