• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SITEBUILDER

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Незнам кој конкретно да ти препорачам бидејќи со години немам користено таков..

Разгледај тука: Web Developer Tools - http://www.snapfiles.com/Freeware/webpublish/fwwebdev.html
Пробај, можеби некој ќе ти биде по вкус :)

Може и Image Gallery Tools - http://www.snapfiles.com/Freeware/webpublish/fwgallery.html да ти бидат од корист бидејќи спомна дека ќе има и фото албум :)

(Сите горенаведени се бесплатни)
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
da de toa samo od oficijalniot sajt....a od drugi sajtovi? :)
Дискусијава е апсудрна и треба да заврши сега. Темава несмее да се оптоварува со непотребни постови, туку да му се понуди на човекот тоа што тој го побарал.
Ако на други сајтови може да се земе бесплатно тоа не значи дека е бесплатен туку дека е украден. Во секој случај може да симне бесплатна trial верзија од официјалниот сајт која ќе му функционира (ако не се лажам) 30 дена.

Ако не ти се јасни правилата на форумов конкретно тука http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=562 можеш да ги прочиташ тие за Софтвер делот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,063
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно