• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Сите утакмици во живо

IcecoveR

Intern
7 ноември 2007
20
0
Ви се случило некогаш да сакате да гледате некоја утакмица, а нашите телевизии да не ја пренесуваат. Еве како да го решите проблемот.
Посетете ја страницата: www.myp2p.eu
Ќе отидете прво и ќе го разгледате софтверот (јазиче Software) што го нуди страницата. Колку повеќе клиенти даунлоадирате на толку повеќе различни телевизии ќе може да ја гледате уткамицата. Јас ви го препорачувам Sopcast. Откако ќе го направите ова ќе отидете на јазичето Live Sports. .... и мислам дека натаму ќе се снајдете бидејќи не е многу тешко. лол:bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добра работа е ова!!! :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.669
Мислења
889.393
Членови
31.510
Огласи
36
Најнов член
Tanya666
На врв Дно